Co s sebou na víkendovku

Na každou víkendovku je potřeba hlavně spacák, karimatka, vhodné oblečení a obuv na ven i dovnitř, papuče, kartáček na zuby, deník a něco na psaní. Ešus, hrnek a lžíce jsou potřeba jen tehdy, je-li to napsáno na lístečku k akci, stejně jako další neobvyklé věci. V žádném případě si holky neberou sladkosti, veškeré jídlo včetně dobrot je zajištěno společně. Jídla je vždycky dost, rodiče nemusí mít obavy, že by holky měly někdy hlad. A pokud s sebou mají holky sladkosti, obvykle je jí večer před spaním, což je více než nezdravé.

Doporučujeme na víkendovky nebrat mobily, ani jiné drahé věci, včetně nového oblečení apod. Mobily odvádí holky od společných her a aktivit, narušuje to chod víkendovky. Pokud rodiče potřebují s dětmi mluvit, mohou využít telefon vedoucích. Oblečení se často při hrách zašpiní, proto je lepší nebrat si zbrusu nové kousky.

Ohledně sladkostí a mobilů prosíme hlavně rodiče o spolupráci - nedávejte to holkám s sebou. Děkujeme. 

22.9.

Oslavy padesátého výročí oddílu

Sraz je 22. 9. v 09:00 a návrat 22. 9. v 20:00.

V sobotu 22. září 2018 proběhnou oslavy padesátého výročí založení našeho oddílu. Blokujte si tento termín a těšte se. Bude to stát za to!

 

Nazdar milé současné a především bývalé členky oddílu Strážkyně přátelství,

v sobotu 22. 9. 2018 plánujeme k padesátému výročí založení tohoto oddílu oslavu, tedy sraz bývalých členek s příjemným a nenáročným programem.

Hlavní část programu proběhne v odpoledních/večerních hodinách v Šumperku, dopoledne by měla proběhnout doplňková část - návštěva hrobu Manity. Případní partneři a děti nejsou problém.

Budeme moc rády, pokud budeš moci přijet. Pro určení konkrétního místa potřebujeme znát předběžný počet účastníků. Zapiš se prosím do tohoto registračního formuláře, ulehčí to i naši další konverzaci:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScK8X3vD2SzWZJqaD96hnXd9Ry7yuA3OiXULPdJ4OU_H6WcVA/viewform?c=0&w=1

Prosíme o volné šíření této události komukoliv, koho by to mohlo zajímat. V tuto chvíli stačí vyplnit registrační formulář a vyčkat dalších instrukcí :)

A co plánujeme? Určitě nějaké krátké zastavení nad historií i současností oddílu, průřez fotkami, mezigenerační kvíz, oheň k opékání. A hlavně setkání se svou (snad milou) minulostí. :) Nemůže se stát, aby přišel někdo, kdo by tam nikoho neznal!

Za přípravný tým oddílu Strážkyně přítelství se těší

Bíba, Terka, Mirabelka